Współpraca

Jak rozpocząć współpracę z DOT?

Aby obsługa Twoich spraw była skuteczna i przynosiła efekty jakich oczekujesz, powinniśmy poznać najpierw potrzeby Twoje lub Twojej firmy. Określić jakiego rodzaju działań z naszej strony potrzebujesz i w jakim zakresie. Oczywiście możemy to zrobić wspólnie. Jeśli pewne kwestie sprawiają kłopot lub budzą Twoje wątpliwości, możesz liczyć na naszą pomoc. Zanim podejmiesz decyzję o współpracy z DOT będziesz miał już jasny obraz sytuacji i ofertę dopasowaną specjalnie do Ciebie, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. To nic nie kosztuje, a pozwoli wybrać najbardziej efektywne rozwiązania.

Niezbędne informacje i dokumenty możesz przekazać do Biura e-mailem, przesłać je na nasz adres lub przekazać osobiście po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy.

Jak wygląda bieżąca współpraca?

Przede wszystkim zależy nam na Twoim komforcie. Już nie musisz martwić się zawiłościami administracyjnymi. Trzeba wypełnić skomplikowane dokumenty - zajmiemy się tym, regulacje prawa są niezrozumiałe - wszystko Ci wytłumaczymy, ważne terminy - przypomnimy na czas. Teraz zaoszczędzony czas i energię możesz spokojnie skierować na to, co dla Ciebie najważniejsze.

Oczywiście gwarantujemy Ci dostęp do wszelkich informacji związanych z obsługą Twoich spraw oraz poufność i bezpieczeństwo danych.

Jakie są koszty współpracy?

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego nie jesteśmy w stanie przedstawić cennika na cały wachlarz naszych usług. W zależności od ustalonych warunków i zakresu współpracy, indywidualnie dopasowujemy także koszt obsługi naszego Klienta.