Kompetencje

Bezustanne zmiany w gospodarce, w przepisach prawa już nie tylko krajowego wymagają od wielu z nas wiedzy i znajomości coraz większej liczby paragrafów, ustaw, zmian w ustawach, wskaźników, terminów etc.... a my musimy błyskawicznie reagować nie tylko na wymagania administracyjne, ale także na zmiany dotyczące branży w której prowadzimy działalność.

Musimy, jeśli chcemy odnosić sukcesy. To wszystko wymaga jednak nakładów czasu i związane jest często z dużymi kosztami. Większości z nas tego czasu brakuje, a koszty prowadzenia firmy chciałby przecież obniżyć każdy. Kto i jak może zatem skutecznie pomóc w obsłudze Twojej Firmy? Odpowiedzią jest Biuro Rachunkowe DOT. To własnie tu możesz powierzyć obsługę działalności i reprezentację swojej Firmy przed organami administracji, tak aby Twojego cennego czasu nie pochłaniała biurokracja. Ograniczę ją dla Ciebie do minimum. Sprawdź to, przekonasz się, że warto mi zaufać. To Ci się po prostu opłaci.

Czy DOT posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie i uprawnienia aby reprezentować moje interesy?

Zapewniam, że tak. Jestem właścicielką i założycielką Biura Rachunkowego DOT i mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić opinie wielu moich Klientów wg których Biuro DOT jest synonimem profesjonalizmu, rzetelności i bezbieczeństwa informacji.

Jaki wachlarz usług oferuje Biuro Rachunkowe DOT?

Klienci DOT mogą liczyć na profesjonalną obsługę we wszystkich obszarach związanych z czynnościami administracyjnymi, księgowością oraz kwestiami kadrowo-płacowymi firmy. Naszą ofertę kierujemy do każdego kto prowadzi lub zamierza założyć własną działalność gospodarczą, niezależnie od formy prawnej i rodzaju ewidencji. Są to więc zarówno małe, jednoosobowe firmy jak i podmioty o charakterze spółek handlowych.

Zakres podejmowanych działań często wykracza poza standardową klasyfikację, ale biorąc pod uwagę zarys tematyczny obejmują one:

Zapraszam po szczegółowe informacje.

Inne biura też to oferują, czemu więc wybrać DOT?

To prawda jest sporo biur rachunkowych które oferują podobny zakres usług. Ale firm, które z jakiś powodów je zmieniają jest równie dużo. Są często zmuszone do ich zmiany w ciągu roku podatkowego lub w pierwszych miesiącach po rozpoczęciu działalności okazuje się, że nie spełniają one oczekiwań Klienta. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich biur rachunkowych, ale często te, które oferują wysoki poziom obsługi oferują także wysokie ceny, innym brakuje po prostu kompetencji, co równie często dotyczy pracowników wewnętrznych zajmujących się księgowością. Dla części małych i średnich firm nadal bywa to nie do zaakceptowania, muszą więc wybierać pomiędzy jakością a ceną. Taki stan rzeczy sprawia, że prowadząc daną firmę Klienci często nie są w stanie poświęcić swojej uwagi kwestiom najbardziej istotnym dla rozwoju ich działalności w stopniu w jakim powinni, tracą na komforcie, tracą na konkurencyjności, zyski i pozycję na rynku. Zawiązując współpracę z DOT te wybory już ich nie dotyczą.

Powierzając nam odpowiedzialność w pełnym lub ograniczonym zakresie, zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa mają po prostu zagwarantowaną profesjonalną i przede wszystkim terminową obsługę. Bez wyjątków wnikliwie wysłucham Klientów. Za sprawę fundamentalną uważam stały rozwój Biura, dostosowanie do obowiązujących standardów i wymogów nowoczesnej księgowości, dlatego moi Klienci mogą być pewni, że powierzają swoje sprawy w kompetentne ręce. Gwarantuję również bezpieczeństwo i poufność informacji przekazywanych do biura. Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych.

Jeśli nie jesteś zdecydowany(a)...

... lub chcesz dowiedzieć się więcej o DOT, po prostu zadzwoń lub napisz. Przekonasz się, że warto skorzystać z naszych usług. Samo porównanie kosztów utrzymania własnego Działu Księgowości z kosztami Biura Rachunkowego DOT powinno być pierwszym impulsem do podjęcia słusznej decyzji. Sprawdź, czy na pewno utrzymywanie własnej księgowości to optymalne rozwiązanie. Angażując DOT pozyskasz skuteczne i relatywnie tanie narzędzie w zarządzaniu Firmą, zyskasz źródło rzetelnych informacji na temat własnej działalności. Wykorzystaj to. Rachunek jest prosty, to Ci się po prostu opłaci.