Oferta

DOT oferuje pełną obsługę księgową podmiotów prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Możemy w tym pomóc biorąc w opiekę administrację kadrową oraz rozliczenia płacowe Twojej Firmy. W każdym momencie naszej współpracy możesz liczyć na konsultacje w kwestiach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wymogami formalnymi i merytorycznymi.

Każdy Klient ma inne potrzeby i wymagania, każda firma ma swoją specyfikę, charakter, nawet te konkurencyjne względem siebie. Charakterystyczne dla nas jest to, że potrafimy wsłuchać się w oczekiwania każdej z nich, możesz mieć pewność, że Twoje sprawy zostaną potraktowane indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie precyzyjnie dostosować ofertę do wymagań konkretnych Klientów. Proszę jednak pamiętać, że DOT jest gotowe do podjęcia wszelkich działań które mają na celu dobro Twojej Firmy. Jeśli Twoje oczekiwania wykraczają poza poniższe zestawienie, po prostu daj nam znać. Na pewno podejmiemy wyzwanie.

Księgowość

Kopleksowa obsługa księgowa podmiotów gospodarczych niezależnie od formy prawnej i rodzaju ewidencji. Obsługujemy zarówno małe, jednoosobowe firmy jak i podmioty o charakterze spółek handlowych.

Księgowość wg uproszczonej i pełnej rachunkowości

W ramach obsługi comiesięcznej:

Obsługa związana z zamknięciem okresu obrachunkowego:

Ponadto

Kadry

Pełna obsługa firm w zakresie administracji kadrami i kalkulacji wynagrodzeń. W zależności od potrzeb Klienta możemy skupić się jedynie na wybranych obszarach sfery kadrowo-płacowej.

Obsługa kadrowa

Obsługa płacowa

Ponadto

Rachunkowość zarządcza

Wykorzystaj potencjał jaki oferuje szeroko rozumiana rachunkowość, potraktuj ją jako rzetelne źródło informacjo o Twojej Firmie. Zarządzaj nią skutecznie w oparciu o konkretne dane. Bogatszy o wiedzę którą Ci dostarczymy, będziesz w stanie podejmować bardziej racjonalne i przede wszystkim właściwe decyzje. Bądź po prostu świadom swojej Firmy, zwiększysz swoje szanse na rynku.

Co oferujemy w tej materii?

Doradztwo

Priorytetem dla nas jest satysfakcja Klientów, dlatego staramy się być zawsze o krok naprzód względem oczekiwań jakie stawiane są zazwyczaj przed biurem rachunkowym. Dlatego w swojej ofercie DOT wychodzi poza zagadnienia związane ze standardową obsługą księgową.

Oznacza to m.in.:

Jeśli potrzebujesz rady lub informacji w innych kwestiach, zapytaj.

Działania doraźne

Jeżeli nie jesteś zdecydowany(a) na zawiązanie stałej współpracy, ale potrzebujesz profesjonalnego wsparcia, konsultacji w ramach konkretnego zadania, też możesz na nas liczyć. Jeżeli prowadzisz lub zamierzasz założyć własną, niewielką działalność, jak najbardziej DOT jest również dla Ciebie.

Sprawdź więc, co możemy zrobić:

Jeśli masz inne potrzeby skontaktuj się ze mną, możemy spotkać się i wspólnie to omówić. Na pewno znajdziemy rozwiązanie.